Koostöös Wella Stuudio Tallinna ja Juuksurite Ühendusega

Kaja Seppel Koolitused nüüd HairEd Studios!

Logoga pilt.jpg

KAJA SEPPEL KOOLITUSED ehk meie, KAJA SEPPEL JA GERMAN PINELIS, oleme eesti juuksureid koolitanud nüüdseks juba neli aastat. Selle aja jooksul oleme oma teadmisi ja oskusi jaganud sadadele juuksuritele ja välja andnud ligi 300 tõsiseltvõetavat tunnistust.

“Hea juuksur ei lõpeta kunagi õppimist”!

Täiendame ennast pidevalt erinevatel kursustel – praegusel ajahetkel interneti vahendusel – varasematel aastatel oleme  käinud ennast täiendamas Vidal Sassooni Akadeemias Londonis ja kursustel Riias. Meie koolitustel saab iga osaleja põhjalikud õppematerjalid ja teadmised-oskused, kuidas õigesti lõigata erinevaid lõikusi ja kuidas kasutada juuste värvimisel põnevaid värvitehnikaid. Oleme välja töötanud koolitussüsteemi, mille järgi on oskusi kergem omandada ja oma töös kasutada. Sellel aastal avasime päris oma stuudio – HairEd Studio – kus saame rohkem pühenduda koolitamisele ja õpetamisele. Ka meie koolitajate team on täienenud.

 
SAAGE MEIEGA TUTTAVAKS!
Kaja.jpg

KAJA SEPPEL

Minu töö, hobi ja vaba aeg on kõik seotud juuksuritööga või juuksurite õpetamisega. Olen seda juba mitu aastakümmet päris edukalt ka teinud. Juuksuritöö juures meeldib mulle kõige rohkem uute lõikuste väljamõtlemine ja disainimine – juuste lõikamine on nagu peen rätsepatöö – igale inimesele kujundada just tema näo- ja pea proportsioonidele sobiv lõikus, mis teeb teda ainulaadseks ja eriliseks. 

 

Suurimaks eeskujuks on mulle alati olnud Vidal Sassoon – tema pärand juuksuritele on perfektne täpsus juuste lõikamisel ja erakordne vormitunnetus lõikuste disainimisel. Oma koolitustel proovin Akadeemias omandatud ja Sassooni kursustel õpitut võimalikult täpselt ka teistele õpetada.

Juuksuriks õppisin Kaja Seppeli käe all ilusalongis Intersalon. Koos käisime ennast täiendamas Vidal Sassooni Akadeemias Londonis, koos alustasime neli aastat tagasi oma koolitusettevõttega ning nüüd sellest aastast ka oma stuudioga.

 

Juuksurina töötades ja koolitades tunnen, et arenen ja õpin ise ka iga päev midagi uut juurde. Olen õnnelik, et saan teha seda, mida armastan ja et mu ümber on nii palju toredaid inimesi, kes on alati nõus katsetama uusi lõikusi ja värvilahendusi. Koolitustel tahan edasi anda kõike seda, mida ise  olen õppinud ja kogenud ning aidata juuksuritel leida oma käekiri lõikamisel, nagu minagi selle leidsin.

German.jpg

GERMAN PINELIS

Margit.jpg

MARGIT HEERINGAS

Peale juuksurikooli lõpetamist suundusin tööle Intersaloni Kaja Seppeli käe alla. Noorjuuksurina tundsin just, et Kaja oli inimene, kes inspireeris mind kõige rohkem ja tänu temale sain ma tugeva erialase põhja alla.

 

2015 aastal sõitsin Austraaliasse – töötasin neli aastat Sydneys ühes mainekas juuksurisalongis. Sellel ajal õnnestus mul kohtuda ja käia selliste tuntud meistrite koolitustel nagu Jen Atkin, Justin Isaac ja Sheree Knoble, kelle tööd ja teadmised mõjutasid suuresti minu enda loomingu ja isikupärase käekirja kujunemist.

 

Juuksuritöös on lemmikuks värvimise pool, eriti meeldivad naturaalsete blondide loomine ja balayage-tehnikad. Töötades neli aastat välismaal on andnud mulle suure kogemustepagasi ja kasvatanud mind, kui artisti ja seda kõike soovin nüüd ka eesti juuksuritega jagada. 

Jack Nou on „Brofix Barbershopi“ asutaja ja suurepäraste oskustega barber. Pidevalt ise õppides ja ennast täiendades, on temast saanud õpetaja paljudele barberitele. Jack oskab oma entusiasmi ja rõõmsameelsusega haarata kaasa kõiki koolitusel osalejaid ning tänu oma väga suurtele kogemustele, edasi anda oma oskused.

Jack Nou endast: „Ühel hommikul ärgates, otsustasin teha midagi teistmoodi ja... minust sai barber!“

Jack.jpg

JACK NOU

Maria%20Kiravi_edited.jpg

MARIA KIVARI

Soengute ja punutiste vastu hakkasin huvi tundma juba 13-aastasena. Harjutasin palju ja kasutasin oma patsipunumisoskust, tehes soenguid erinevateks üritusteks, viisin läbi patsikoolitusi ja laste sünnipäevasi.

Alates 14 eluaastast olen käinud patse punumas nii Viru folgil kui ka Vanalinna ja Kalamaja päevadel. Praegugi on punutised ja soengud üks mu töö lemmikosi. 

 

Soengumaailmas köidab mind kõige enam võimalus erinevaid kombinatsioone luua ning tekitada illusioone, et peas on poole rohkem juukseid, kui algselt tundub.

Koolitusel jagan lisaks erinevatele punumistehnikatele ka nippe, kuidas patsid mitmeid päevi vastu peaks.

Jörgen Paabu - kunstnikunimega JÖ - on Tallinnast pärit moe- ja portreefotograaf.

Tema kaamera ette on astunud sellised tuntud eesti muusikud, nagu Tommy Cash või Kerli ning paljud kunstnikud ja moebrändid, nagu Ivo Nikkolo, Monton, Guild jt.

9-aastase fotograafikarjääri jooksul on tema töid avaldatud maailmakuulsates väljaannetes nagu Dazed, Tantalum, Fault, Revs ja Vogue.

instagram.png
IMG_2672 copy.jpg

JÖRGEN PAABU

Signe_1.jpg

SIGNE VENTSEL

Signe on töötanud pikalt Eesti kõrgharidusmaastikul erinevatel ametipositsioonidel, juhtinud meeskondi ja erinevaid projekte. Õppinud turundust ja hariduse juhtimist. Läbi viinud erinevaid koolitusi turundusvallas ja persoonibrändi üles ehitamisest.

Signe endast: "Sportliku eluviisi austajana, tean, et spordis ja äris on väga palju ühist. Minu põhimõte on olla aktiivne, olla keegi kes teeb. Olla konstruktiivne arutleja ja kaasa mõtleja. Olla tegutseja, mitte kõrvaltvaataja. Ei oota, millal tingimused läbinisti soodsad on, sest need ei ole kunagi seda. Ideedel on väärtus, kui  need ka tegudeks muuta ning kasutan tegutsemist hirmu ravimiseks. Tulemus peab alati olema parim, keskpärasusega ma ei lepi! Hindan usalduslikus koostöös- avatust, ausust ja kvaliteeti. Tagasihoidlikkusegakaugele ei jõua, tänapäeva konkurentsitihe ühiskond eeldab inimestelt teadlikku eneseturundust, et eesmärke saavutada. 

Olen Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige, ettevõtluse lektor ja ettevõtluse mõtteviisi viljeleja. Lisaks kirjutanud inspiratsiooniraamatu naistele "Julgus luua muutust" ja arendanud välja enesearengu kalendermärkmiku "Olen iseenda boss". 

Minu moto  – loon mõtestatud tegevustega väärtust ja julgen eristuda!"

 

ALGAVAD KURSUSED

27. september 2021

Future Proof Blonde

Ehk kogu tõde, kuidas ilusaid loomulike blonde värvitoone saavutada. Koolitusel räägime erinevatest värvitehnikatest, kuidas blonde juukseid huvitavalt värvida ja millist värvitehnikat valida, et saavutada ilus, loomulik, särav ja kliendi soovitud tulemus.  

 

Koolitusel õpime kuidas konsultatsiooni käigus välja selgitada, mida klient soovib ja millist värvitehnikat selleks kasutada, teeme värviplaani koos jaotustega, õpime kuidas teha tekstuurseid triipe ja foilayage, balayage, money piece/face frame tehnikaid.

 

Koolitaja: Margit Heeringas

Koolituse hind: 199€

4. oktoober 2021

Shag the Bob

Bob, Lob, Sob, Fob, Shaggy jne - mida need sõnad tähendavad?

 

Koolitusel õpime lõikama vertikaalset ja horisontaalset gradueeringut, sisemist ja välimist gradueeringut ja asümmeetrilist ning tõstetud joonega gradueeringut. Igale lõikusele koostame lõikusjoonise.

 

Koolitaja: Kaja Seppel ja German Pinelis

Koolituse hind: 149€

11. oktoober 2021

Punume ja põimime

Punumine – see on imelihtne!  Aga kas ikka on?

 

Koolitusel õpime, kuidas punuda 3 – 4 või 5 salguga, kuidas žguttida ja keerutada patse, kuidas kasutada punutistes paelu ja muid kaunistusi ning kuidas saavutada uhke ja majesteetlik viikingite stiilis soeng. Lisaks nipid, kuidas teha kas korralik või sasine krunn ning mida teha, et soeng püsiks peas mitu päeva.

 

Koolitaja: Maria Kivari

Koolituse hind: 99€

17. oktoober 2021

Bronde Love

Koolitusel räägime, kuidas lisada heledust tumedatesse juustesse nii, et tulemus oleks orgaaniline ja liikuv. Sukeldume ka süvitsi toonimise põnevasse maailma.

 

Koolitusel õpime kuidas konsultatsiooni käigus välja selgitada, mida klient soovib ja millist värvitehnikat selleks kasutada, teeme värviplaani koos jaotustega, õpime kuidas teha tekstuurseid triipe ja foilayage, balayage, money piece/face frame tehnikaid.

 

Koolitaja: Margit Heeringas

Koolituse hind: 199€

25. oktoober 2021

Trendilõikused pikkadele juustele

Long layers, curtain bangs, hime, wolf-cut, shaggy – millega on tegu?

 

Pikad kihilised juukselõikused on alati moes – muutuvad ainult nimed ja tehnikad, kuidas neid lõigata.

 

Koolitusel õpime lõikama nii õhukesi kui ka pakse pikki juukseid kihiliseks nii, et juuksed tunduvad peale lõikamist isegi pikemad ja paksemad! Igale lõikusele koostame lõikusjoonise.

 

Koolitaja: Kaja Seppel ja German Pinelis

Koolituse hind: 149€

1. november 2021

Barber koolitus

Koolitusel õpime lõikama erinevaid fade-tehnikaid, habeme kujundamist ja trimmimist ning habeme fade’i, line up’i ja wetshave’i.

 

Iga osaleja saab kaasa nõuanded, milliseid töövahendeid erinevate tehnikate puhul kasutada ja nipid, kuidas oma töid atraktiivselt presenteerida.

 

Koolitaja: Jack Nou (koolitus on inglise keeles, tõlge eesti keelde)

Koolituse hind: 149.00€ 

8. november 2021

Foto maagia ehk kuidas oma töödest häid pilte teha ning kuidas sotsiaalmeedias head sisu luua?

Tunned, et sinu kliendi või modelli juuksevärv, lõikus ja soeng õnnestus suurepäraselt! Teed sellest foto ja seal ei paista see enam nii atraktiivne välja, mis juhtus?

Tegelikult on iga õnnestunud foto tegemine suur töö ja nõuab teadmisi ja keskendumist. Kõige valdavam probleem on kompositsiooni kui terviku tunnetuse puudumine. Head kompositsiooni planeerides on hea mõelda, et iga detail foto pinnal peab olema põhjendatud ning seda ka taustal.

 

Portreefoto koolitusel õpime kuidas leida foto tegemiseks ruumis õige koht, kuidas planeerida kompositsiooni ning õigesti olemasolevat valgust ära kasutada. Õpime ka olulisi pildistamisnurki ja foto esteetikat.

 

Koolitaja: JÖ

Koolituse hind: 199€

15. november 2021

Tagurpidi balayage

Kuidas pleekinud või liiga tugevasti helestatud juustesse tumedust ja liikuvust tagasi tuua nii, et lõpptulemus jääks loomulik ja särav?

 

Koolitusel õpime kuidas konsultatsiooni käigus välja selgitada, mida klient soovib ja kuidas valida õige ja sobiv värvitoon, teeme värviplaani koos jaotustega, õpime kuidas lisada juustesse tekstuuri värvi abil ning toonimise ja lowlights tehnikaid.

 

Koolitaja: Margit Heeringas

Koolituse hind: 199€

22. november 2021

Bränding

Karmis konkurentsis jääb silma see, kelle nimi tõuseb esile, keda teatakse, keda tuntakse!

Iga ettevõtja on parim iseenda brändisaadik ehk persoonibränd – kujundades enda ettevõtte mainet, loob ta väärtust oma teenusele, oskab teadlikult lähtuvalt eesmärgist rääkida lugusid ning luua oma teenusele sotsiaalset väärtust. 

Lihtsalt öeldes on persoonibränd enda potensiaali avastamine, analüüsimine ja seeläbi enda turundamine unikaalsel moel – läbi kire ja pideva enesearengu. Tegevused peaksid rääkima tugevamini, kui sõnad. Tugev ja tuntav persoonibränd on kindel konkurentsieelis, kasvatab äri, toob tegevustesse uusi võimalusi ning aitab eristuda. 

Koolitusel räägime persoonibrändi olemusest, brändi loomise etappidest ning sellest, mis on eneseturundamine ja story telling ning kuidas seda praktikas rakendada?

Koolitusel õpime, läbi praktiliste harjutuste ja arutelu, kuidas luua ja tugevdada persoonibrändi ja kuidas persoonibrändi kujundada sotsiaalmeedias ning millised on eneseturunduse võimalused ja tööriistad.

Koolitus on kaheosaline – jätkukoolitus toimub jaanuaris (kuupäev kinnitamisel ja selle võib ka zoomis korraldada) ning seda selleks, et need, kes osalesid saaksid vahepeal rakendada koolitusel õpitut ning saada tehtule tagasisidet, peegeldust, toetust, coachingut ja julgust brändinguga edasi minna.

 

Koolitaja: Signe Ventsel

Koolituse hind: 720.00€ (võimalus maksta kahes osas)

29. november 2021

Trendilõikused lühikestele juustele kääride ja noaga

Pixie, mullet, undercutting – need on 2021/22 aastal kindlad trendilõikused naistele, kes kannavad lühikest soengut!

 

Koolitusel õpime neid lõikusi teostama nii kääride kui lõikusnoaga.  Igale lõikusele koostame lõikusskeemi.

 

Koolitaja: Kaja Seppel ja German Pinelis

Koolituse hind: 149€

6. detsember 2021

Meeste klassikalised trendilõikused

Klassikaline meeste lõikus on aegumatu ja stiilne, ent tänapäevases fade tehnikate maailmas võib see oskus veidi tahaplaanile jääda.

Koolitusel õpime kliendi peakujule sobiva trendika klassikalise lõikuse tegemist nii kääride kui lõikusnoaga. Igale lõikusele koostame ka lõikusjoonise.

 

Koolitaja: Kaja Seppel ja German Pinelis

Koolituse hind: 149€

KOOLITUSPAKETID - JUUSTE LÕIKAMINE

 

Juukselõikuste koolituspaketid on kokku pandud, tulles vastu juuksurisalongide juhatajate soovidele, korraldada lõikuskoolitused salongides koha peal. Koolituspaketi saab valida vastavalt salongi töötajate koolitusvajadusele. Ühepäevases koolituspaketis sisaldub 2 (kaks) salongi poolt valitud lõikuse koolitust. 

 

Valida saab (2 koolitust) järgnevate lõikuskoolituste seast:

  1. Bob-lõikused

  2. Naiste pikad kihilised lõikused

  3. Naiste lühikesed trendilõikused

  4. Meeste klassikalised ja moodsad lõikused

Koolituspäev kestab 10.00 – 18.00. Õppemaht on 11 akadeemilist tundi.

Koolituspäev koosneb:

  1. Teooriaõpe  – kliendikonsultatsioon,  juukselõikusvormid ja –kujud, lõikusjaotused, lõikustehnikad, föönitamise tehnikad ja viimistlus (10.00 – 11.30)

  2. Juukselõikuste näidislõikused koolitajate poolt (11.30 – 13.30)

  3. Lõuna (13.30 – 14.00)

  4. Praktiline töö modellidel (14.00 – 18.00)

Koolituse läbimisel ja õpiväljundite saavutamisel väljastatakse osalejale tunnistus. Ühe koolituspaketi hind ühele osalejale on 200€ + km. Koolituste aeg ja koht saab olema kokkuleppel salongi juhataja ja koolitajate vahel.

 

INFO JA REGISTREERIMINE

Koolitustel on võimalik osaleda  koostöös Juuksurite Ühendusega.

kajaseppelkoolitused@gmail.com

wellastudiotallinn@sirowa.com

+372 5388 5991

Koolitused toimuvad: Tartu mnt.80, 3.korrus, Tallinnas, HairEd Studios​

Kohtumiseni koolitustel!

2.png
KSK logo.png
WELLA logo.jpg