top of page
SAAGE MEIE KÕIGIGA TUTTAVAKS!
IMG_7063.JPG

VANEMMEISTER STILIST

KAJA SEPPEL

Juba kooli ajal mõtlesin välja huvitavaid soenguid ja lõikusi oma sõpradele ja just nendelt sain innustust minna õppima juuksuri erialale. 

Juuksurikooli lõpetamisest alates on minu töö ja vaba aeg ühendatud – töötan juuksurina juba 35 aastat, juuksurite praktika-juhendajana 24 aastat ja juuksurite õpetajana Tallinna THK-s 10 aastat. Juuksuritöö kõrvalt lõpetasin Tallinna Ülikoolis 2011. aastal bakalaureuseõppe kutsepedagoogika erialal ja 2013. aastal magistriõppe Hariduse juhtimise erialal.

Heade töötulemuste saavutamiseks ja inspiratsiooni tekkimiseks on minu arvates kõige olulisem hea ja terve töökeskkond – töökoha asukoht, interjöör, muusika ja armsad töökaaslased, kes üksteist alati kõiges toetavad.

Jälgin huviga kõiki kanaleid, kus avaldavad oma töid kuulsad juuksekunstnikud üle maailma – leian, et kõigilt on alati midagi õppida või inspiratsiooni leida.

Minu suureks eeskujuks juuksurimaailmas on Vidal Sassoon. Olen käinud ka Sassooni Akadeemias Londonis ennast täiendamas ja seda ikka selleks, et eesti juuksuritele koolitustel palju erinevaid lahendusi ja tehnikaid juuste lõikamisel pakkuda. Koos armsa kolleegi ja mõttekaaslasega alustasime 2018. aastal oma koolitusettevõttega Kaja Seppel Koolitused. Korraldame koostöös Juuksurite Ühenduse ja Wella Professionalsiga juuste lõikamise ja koloristika koolitusi eesti juuksuritele.

Arvan, et heaks juuksuriks ei saada kohe, vaid ajapikku, sest juuksurina töötamine nõuab pidevat enesetäiendamist, uue õppimist ja kursis olemist viimaste moesuundadega, aga ka empaatiavõimet ja suhtlemisvõimekust!

Õppisin juuksuriameti selgeks Kaja Seppeli käe all. Tänaseks olen juba 6 aastat juuksurina töötanud ja selle aja sisse mahub palju läbitud erialaseid koolitusi ja kursuseid. 

2017.aasta suvel avanes võimalus täiendada oma erialaseid oskusi Londonis Vidal Sassooni Akadeemias – arvan, et see aeg mängis suurt rolli minu erialase käekirja välja kujunemisel juuksurina.

 

Aasta hiljem alustasime koos kolleegi ja õpetajaga oma esimese ettevõtmisega, Kaja Seppel Koolitused, ja nüüd juba kolmandat aastat korraldame eesti juuksuritele lõikustehnikate ja koloristika koolitusi. Koolituskursuste arendamise vajadusel sündis ka idee luua täiesti oma stuudio, mis koondaks endas ilustuudio, koos kõigi iluteenustega, koolitusstuudio kõige vajalikuga, fotostuudio, et kõik saaksid kenasti oma töödest ilusaid pilte teha ja palju muudki veel.

IMG_7104.JPG

JUUKSUR STILIST

GERMAN PINELIS

Oma töös naudin erinevaid väljakutseid ja arvan, et minu üheks tugevamaks küljeks on põnevate juuksevärvilahenduste väljamõtlemine ja teostamine. Väga meeldib ka teha erinevaid lõikusi. 

 

Minu suurim soov on oma oskustega aidata inimestel leida üles oma stiil,  mida uhkusega kanda ja nautida ning olla õnnelik enda üle! Püüan töö kõrvalt leida ka aega, et tegeleda oma lemmikhobiga – muusika tegemisega. Olen osalenud mitmetes muusikaprojektides sh Eesti Laulu konkursil ja naudin esinemist, laval olemist ja inimestele oma muusikaga rõõmu valmistamist!

IMG_7102 2.jpg

JUUKSUR STILIST

LISELOTE KOLLOM

Minu lugu juuksuriks saamisega ei alga põneva looga, kuidas ma pisikese preilina juba unistasin sellest ametist. Minu lugu algab hoopis sellega, et ma tahtsin selgeks saada ametit ja juuksuriks õppima minemine tundus kõige loogilisem, sest emal ma ju juukseid värvisin pidevalt ja sõbrannadel olid ka alati patsid peas. 

 

Koolis selgus, et olen valinud endale kõige õigema eriala. Mida rohkem ma teada sain, seda rohkem see mulle meelidma hakkas. Lisaks õppimisele käisin ma ka mitmel erialasel võistlusel, mis läksid ka mul päris edukalt.

 

Alates 2018. aastast olen ma ametlikult juuksur. Endiselt ma armastan oma tööd väga. See on minu jaoks põnev maailm, kus saab pidevalt areneda ja uusi asju juurde õppida. 

 

Põhjus, miks ma oma tööd armastan ei ole ainult see, et saab olla loov ja kunagi igav ei hakka, vaid pole midagi toredamat kui näed oma toolist püsti tõusmas enesekindlat ja rõõmsat klienti, kes on sulle tänulik oma uue soengu eest.

instagram.png

Juba väiksena meeldis mulle  teha erinevaid soenguid ja patse.

 

Huvi juuksurimaailma vastu ajendaski mind 2021. aastal Tallinna Tööstushariduskeskusesse juuksuri eriala õppima minna.

 

Oma töö juures meeldib mulle see, et saan ise midagi luua.

Parim tunne on see, kui klient on tööga rahul ning lahkub toolist naeratus näol.

instagram.png
IMG_7101.JPG

NOORJUUKSUR

HEIDY BERGŠTEIN

IMG_7103.JPG

NOORJUUKSUR

ELIS NAUR

Maailmamuutmine on alati olnud mu suur unistus ja kõige paremini saab ju seda teha üksikisiku tasandil. Just see oli suur tõuge, mille pärast alustasin õpinguid pärast gümnaasiumi lõppu Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri erialal. Kui ma suudan ühel päeval juba ühte inimest panna hästi tundma ja anda vunki juurde tema enesekindlusele, siis on maailm juba natukene parem koht!

 

Õppida on veel palju, aga pärast pikka soovimist saada HairEdi praktikale, olen kohas, kus silm särab iga hetk ja isegi kõige mornimatel päevadel võib mind näha naeratusega. Tänu sellele kõigele on ka mulle avanenud võimalus tegeleda lokkis juustega, mis muidu tundus nii kauge ja vaade kuhugi tulevikku. 

 

Nagu Celine Dion on öelnud: “Unistuste järgimine tähendab järgneda oma südame kutsele. Ma arvan, et sa ei saa eksida, kui järgid oma südant.” 

instagram.png

Loomingulisus, unikaalsus, uuendusmeelsus ning “jah” mentaliteet on märksõnad, mis iseloomustavad mind ning minu tegemisi.

Mulle väga meeldib ennast arendada ning pidevalt midagi uut juurde õppida.

Juuksuriamet eeldab endast eelnimetatud omadusi, mistõttu tunnen, et see tee, kus ma praegu olen on lihtsalt nii õige!

hanna_cool.jpg

JUUKSURI ÕPILANE

HANNA VISNAPUU

marek_cool.jpg

JUUKSURI ÕPILANE

MAREK POOM

Esimest korda tekkis mul huvi juuksuriameti vastu 2018. aastal, kuid toona jäi see veel vaid idee tasandile. Sel aastal nüüd torkis see mõte mul uuesti kuklas ning ei saanud teist korda lasta sellel käest minna.

Ja kui sa ikka midagi väga tahad, siis seda ka saad - sellest sügisest tekkiski mul ainulaadne võimalus õppida juuksuriks HairEd Studios vanem-meister/stilisti Kaja käe all.

Ilutööga puutusin kokku esimest korda täiesti juhuslikult juba gümnaasiumi ajal, kui tekkis võimalus kooli moeshowl modellidele pööraseid jumestusi katsetada. Sellest hetkest alates olin täiesti lummatud põnevast ilumaailmast.

Järgnevatel aastatel, ülikoolis kunstiõpetuse õpingute kõrvalt, tegelesin jumestusalaste teadmiste omandamise ja arendamisega ning töötasin vabakutselise grimeerijana.

Üsna pea, pärast ülikooli lõpetamist, alustasin õpinguid Tartus Iluravi Rahvusvahelises Erakoolis kosmeetiku erialal.

Nüüdseks olen läbinud ka küüne- ja ripsmetehniku väljaõppe.

Mind motiveerib tohutult klientide vahetu tagasiside ja naudin oma tööd täiel rinnal. Meeletult hea tunne on see, kui saan inimestele sisendada enesekindlust ja aidata neil oma parimad küljed välimusest esile tõsta.

instagram.png
_J3B8733-Edit.jpg

BROWBAR

LAURA SALLA

merili_cool.jpg

MAKE-UP STILIST / GRIMEERIJA

MERILI SAKS

Mulle on juba väiksest saati meeldinud joonistamine ja täpset kätt nõudvad tööd, mistõttu läksin õppima Viimsi Kunstikooli, kust sain kõik vajalikud baasteadmised.

Peale keskkooli polnud mul edasiõppimise otsus sugugi keeruline, sest tulenevalt oma varasemast kunstikooli taustast teadsin, et soovin minna õppima midagi, mis arendaks neid oskuseid veelgi edasi.

Valituks saigi Grimmikool, mille lõpetades avanes mulle vägagi kirev ja väljakutseid pakkuv maailm, kus olen nüüdseks tegutsenud 3 aastat.

Olen osalenud paljudes projektides alustades Eesti Laul 2023'ga, kus andsime koos teiste kolleegidega õõvastava välimuse bändile Bedwetters ja lõpetades Jüri Naela lavastatud Identiteedikabaree “Drag Show” Vol 3'ga.

Muidugi on sinna vahele veel mahtunud ka hulgaliselt erinevaid filmivõtteid, teatrietendusi ja muud põnevat.

Loodan, et leian Teid peagi enda meigitoolist HairEd Studios!

Merili juurde saab aega broneerida kirjutades talle aadressil merilisaks@gmail.com või Instagrami DM.

instagram.png

Olen lõpetanud International Make Up Center (IMC) profimeigikooli ja GlamEst meigikoolituse edasijõudnutele.

Meigi loomine on minu jaoks töö ja hobi käsikäes – naudin väga seda loomingulist protsessi.


Oma töös annan endast alati maksimumi veendumaks, et klient lahkub lai naeratus näol.

Jumestuseks saab Kelly juurde aega broneerida meie broneeringusüsteemis või kui vaja meiki erilisteks sündmusteks väljaspool tööaega, siis kirjutada oma soovist Hairedstudio@gmail.com

instagram.png
IMG_7095.jpeg

MAKE-UP STILIST

KELLY KIVIMAA

varje.jpeg

REFLEKSOLOOG

VARJE VILBERG

Olen juba ligi 20 aastat tegelenud refleksoloogiaga  - õppinud juurde, täiendanud ennast ja talletanud kogemusi läbi erinevate olukordade ja situatsioonide, mis refleksoloogina lahendada on tulnud.

Olen omandanud Aromatica & Wellness Inspired By Ulla-Maija Grace aroom-iluhoolduste tegemise oskused, läbinud Suomen Homöopatian Academia  homöopaatia koolituse ja osalenud mitmetel Alexander tehnika kursustel.

Viimastel aastatel on mind inspireerinud Access Consciousness®, teen Access Bars®, Access Facelift® ja teiste Access kehaprotsesside seansse ning koolitusi. Kõike seda olen edukalt kasutanud ka refleksoloogia ja aroomimassaaži seanssides.

Refleksoloogia ja Access Bars® ning Access Facelift®  kohta võib lisa lugeda minu kodulehelt: www.tervisehaldjas.ee

 

Ootan Teid enda juurde lõõgastuma ja tervenema!

bottom of page