top of page
SAAGE MEIE KÕIGIGA TUTTAVAKS!
_J3B8848-Edit.jpg

Juba kooli ajal mõtlesin välja huvitavaid soenguid ja lõikusi oma sõpradele ja just nendelt sain innustust minna õppima juuksuri erialale. 

Juuksurikooli lõpetamisest alates on minu töö ja vaba aeg ühendatud – töötan juuksurina juba 35 aastat, juuksurite praktika-juhendajana 24 aastat ja juuksurite õpetajana Tallinna THK-s 10 aastat. Juuksuritöö kõrvalt lõpetasin Tallinna Ülikoolis 2011. aastal bakalaureuseõppe kutsepedagoogika erialal ja 2013. aastal magistriõppe Hariduse juhtimise erialal.

Heade töötulemuste saavutamiseks ja inspiratsiooni tekkimiseks on minu arvates kõige olulisem hea ja terve töökeskkond – töökoha asukoht, interjöör, muusika ja armsad töökaaslased, kes üksteist alati kõiges toetavad.

Jälgin huviga kõiki kanaleid, kus avaldavad oma töid kuulsad juuksekunstnikud üle maailma – leian, et kõigilt on alati midagi õppida või inspiratsiooni leida.

VANEMMEISTER STILIST

KAJA SEPPEL

Minu suureks eeskujuks juuksurimaailmas on Vidal Sassoon. Olen käinud ka Sassooni Akadeemias Londonis ennast täiendamas ja seda ikka selleks, et eesti juuksuritele koolitustel palju erinevaid lahendusi ja tehnikaid juuste lõikamisel pakkuda. Koos armsa kolleegi ja mõttekaaslasega alustasime 2018. aastal oma koolitusettevõttega Kaja Seppel Koolitused. Korraldame koostöös Juuksurite Ühenduse ja Wella Professionalsiga juuste lõikamise ja koloristika koolitusi eesti juuksuritele.

Arvan, et heaks juuksuriks ei saada kohe, vaid ajapikku, sest juuksurina töötamine nõuab pidevat enesetäiendamist, uue õppimist ja kursis olemist viimaste moesuundadega, aga ka empaatiavõimet ja suhtlemisvõimekust!

_J3B8928.jpg

JUUKSUR STILIST

GERMAN PINELIS

Õppisin juuksuriameti selgeks Kaja Seppeli käe all. Tänaseks olen juba 6 aastat juuksurina töötanud ja selle aja sisse mahub palju läbitud erialaseid koolitusi ja kursuseid. 

2017.aasta suvel avanes võimalus täiendada oma erialaseid oskusi Londonis Vidal Sassooni Akadeemias – arvan, et see aeg mängis suurt rolli minu erialase käekirja välja kujunemisel juuksurina.

 

Aasta hiljem alustasime koos kolleegi ja õpetajaga oma esimese ettevõtmisega, Kaja Seppel Koolitused, ja nüüd juba kolmandat aastat korraldame eesti juuksuritele lõikustehnikate ja koloristika koolitusi. Koolituskursuste arendamise vajadusel sündis ka idee luua täiesti oma stuudio, mis koondaks endas ilustuudio, koos kõigi iluteenustega, koolitusstuudio kõige vajalikuga, fotostuudio, et kõik saaksid kenasti oma töödest ilusaid pilte teha ja palju muudki veel.

Oma töös naudin erinevaid väljakutseid ja arvan, et minu üheks tugevamaks küljeks on põnevate juuksevärvilahenduste väljamõtlemine ja teostamine. Väga meeldib ka teha erinevaid lõikusi. 

 

Minu suurim soov on oma oskustega aidata inimestel leida üles oma stiil,  mida uhkusega kanda ja nautida ning olla õnnelik enda üle! Püüan töö kõrvalt leida ka aega, et tegeleda oma lemmikhobiga – muusika tegemisega. Olen osalenud mitmetes muusikaprojektides sh Eesti Laulu konkursil ja naudin esinemist, laval olemist ja inimestele oma muusikaga rõõmu valmistamist!

Minu lugu juuksuriks saamisega ei alga põneva looga, kuidas ma pisikese preilina juba unistasin sellest ametist. Minu lugu algab hoopis sellega, et ma tahtsin selgeks saada ametit ja juuksuriks õppima minemine tundus kõige loogilisem, sest emal ma ju juukseid värvisin pidevalt ja sõbrannadel olid ka alati patsid peas. 

 

Koolis selgus, et olen valinud endale kõige õigema eriala. Mida rohkem ma teada sain, seda rohkem see mulle meelidma hakkas. Lisaks õppimisele käisin ma ka mitmel erialasel võistlusel, mis läksid ka mul päris edukalt.

 

Alates 2018. aastast olen ma ametlikult juuksur. Endiselt ma armastan oma tööd väga. See on minu jaoks põnev maailm, kus saab pidevalt areneda ja uusi asju juurde õppida. 

 

Põhjus, miks ma oma tööd armastan ei ole ainult see, et saab olla loov ja kunagi igav ei hakka, vaid pole midagi toredamat kui näed oma toolist püsti tõusmas enesekindlat ja rõõmsat klienti, kes on sulle tänulik oma uue soengu eest.

instagram.png
ll03.jpg

JUUKSUR STILIST

LISELOTE KOLLOM

_J3B8642-Edit.jpg

BARBER

KÄRT TIISVEND

Iga noor tüdruk on kunagi unistanud juuksuritööst: ägedad punutised ja kirevad juuksevärvid. Juuksuri amet oli alati mul mõttes kuid mitte kunagi plaan A, pigem plaan D. Kuid siiski, 2018 aastal viis mu tee Tallinna THksse juuksuri ametit õppima. Usun sügavalt, et elu näitab sulle alati õige raja ette ja see on sinu asi see rada läbi käia.

Koolis mulle meeldis ja läks päris hästi aga polnud ikka päris see, nagu midagi oleks olnud puudu. Kuni saatusliku päevani mil Kaja Seppel organiseeris vanemale kursusele hair tattoo koolituse, kuhu meid, kui algajaid, ka vaatama lubati. See esmane reaktsioon, et kas tõesti nii saab ka!? On minuga siiani. See oli nagu armastus esimesest silmapilgust.

Peale seda uputasin ennast Barberi töösse. Mida sügavamale Barberi maailmas ujusin seda sügavamale vajusin, kuni avastasin enda jaoks Schorem barbershopi. Need püstised tukad, teravad pikad paksud habemed see vanakooli lõhn mis kõigel küljes on BRING IT ALL BACK!!! Ma pole vist ühtegi nende live demo vahele jätnud ja nende YouTube kanali 99% vaatamisi on minu poolt.

Koolipraktika ajast alustasin Barbershopis tööd, kus tänu ägedatele tegijatele ja oma suurele tahtmisele sain tugeva põhja alla. 2020.aastal avastasin ennast järjekordselt TTHK treppidelt kuid see kord Barberi erialal. Olen ülimalt õnnelik, et selle teekonna ette võtsin, mis sest et juba sel ametil tööd tegin. Tänu NoaSharkile ja PinkaPetsile sain juurde enesekindlust ning viimaseid lihve juba omandatud oskustele. Tööstaaz pole mul küll pikk, kuid tahtmist tööd teha ja armastust ameti vastu on rohkem, kui sõnadega väljendada annab. Usun, et kes teeb, see jõuab kaugele ja minu tegemised on alles algamas.

 

Minu tööde ja tegemistega saab tutvuda:

instagram.png

Juba väiksena meeldis mulle  teha erinevaid soenguid ja patse.

 

Huvi juuksurimaailma vastu ajendaski mind 2021. aastal Tallinna Tööstushariduskeskusesse juuksuri eriala õppima minna.

 

Oma töö juures meeldib mulle see, et saan ise midagi luua.

Parim tunne on see, kui klient on tööga rahul ning lahkub toolist naeratus näol.

instagram.png
h02.jpg

NOORJUUKSUR

HEIDY BERGSTEIN

_J3B8070-Edit.jpg

JUUKSURI ÕPILANE

ELIS NAUR

Maailmamuutmine on alati olnud mu suur unistus ja kõige paremini saab ju seda teha üksikisiku tasandil. Just see oli suur tõuge, mille pärast alustasin õpinguid pärast gümnaasiumi lõppu Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri erialal. Kui ma suudan ühel päeval juba ühte inimest panna hästi tundma ja anda vunki juurde tema enesekindlusele, siis on maailm juba natukene parem koht!

 

Õppida on veel palju, aga pärast pikka soovimist saada HairEdi praktikale, olen kohas, kus silm särab iga hetk ja isegi kõige mornimatel päevadel võib mind näha naeratusega. Tänu sellele kõigele on ka mulle avanenud võimalus tegeleda lokkis juustega, mis muidu tundus nii kauge ja vaade kuhugi tulevikku. 

 

Nagu Celine Dion on öelnud: “Unistuste järgimine tähendab järgneda oma südame kutsele. Ma arvan, et sa ei saa eksida, kui järgid oma südant.” 

instagram.png

Mulle meeldib lõõgastumine nii palju, et tahan seda kõigile pakkuda.

 

Tasakaal on elu võti!

instagram.png
_J3B8254-Edit.jpg

MASSÖÖR

RIKO LEPPIK

_J3B8701-Edit.jpg

KOSMEETIK

TRIIN ARU

Kosmeetikuna olen töötanud juba üle 20 aasta. Pikaajaline kogemus kosmeetika valdkonnas, on mind viinud teatud tasakaalu juurde, kus kasutan oma hoolitsustes nii meditsiinikosmeetikat kui ka looduskosmeetika tooteid.

Töökarjääri alguses töötasin nii meditsiinõena ja protseduuri õena polikliinikus kui ka haiglaõena Soomes. Leian, et med-õena töötades sain palju vajalikke teadmisi ja kogemusi, mida kasutada ka kosmeetikuna töötades.

Olen olnud pikaajaline Decleori tooteid kasutav kosmeetik ja teinud koostööd eesti kosmeetika lipulaeva Vestige Verdant tiimiga, olles seal koolitaja ja müügiesindaja. Praegune minu suur huvi on suunatud prantsuse kosmeetikasarja Filorga Glycopeel erihoolduste poole.

Kosmeetikuna näen, et iga klient on eraldi isiksus ja tal on erinevad vajadused oma naha eest hoolt kandmiseks, seepärast kujundan igale inimesele vastavalt tema näohoolduse kava. 

Eriline heaolu tunne pärast protseduuri ja õiget hoolduskava, teevad näonahad säravaks ja nooremaks!

Ilutööga puutusin kokku esimest korda täiesti juhuslikult juba gümnaasiumi ajal, kui tekkis võimalus kooli moeshowl modellidele pööraseid jumestusi katsetada. Sellest hetkest alates olin täiesti lummatud põnevast ilumaailmast.

Järgnevatel aastatel, ülikoolis kunstiõpetuse õpingute kõrvalt, tegelesin jumestusalaste teadmiste omandamise ja arendamisega ning töötasin vabakutselise grimeerijana.

Üsna pea, pärast ülikooli lõpetamist, alustasin õpinguid Tartus Iluravi Rahvusvahelises Erakoolis kosmeetiku erialal.

Nüüdseks olen läbinud ka küüne- ja ripsmetehniku väljaõppe.

Mind motiveerib tohutult klientide vahetu tagasiside ja naudin oma tööd täiel rinnal. Meeletult hea tunne on see, kui saan inimestele sisendada enesekindlust ja aidata neil oma parimad küljed välimusest esile tõsta.

_J3B8733-Edit.jpg

KOSMEETIK / BROWBAR

LAURA SALLA

instagram.png

HETKEL LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL!

 

Minu huvi iluvaldkonna vastu algas juba varajases nooruses ja 2008. aastal asusin õppima Eesti Esimesse Erakosmeetikakooli kosmeetiku erialale.

Loomingulisus ja oskus seda väljendada, on minuga alati kaasas käinud ning seda nii jumestamise kui ka maalimise näol, millest lähtuvalt otsustasin siduda oma suurimad kired ning pühenduda püsimeigikunstile.

Püsimeigikunstniku ja ettevõtjana jagan suurt vastutust oma pakutavate teenuste ja nende tulemuste eest, aidates igal kliendil end igapäevaselt tunda enesekindlana, muutes nende väljanägemise täiuslikuks.

Minu püsimeigi käekiri on loomulik ning elegantse aktsendiga, rõhutades individuaalselt kliendi näojooni ning sobides ka kõige nõudlikumale maitsele.

IMG_6672 (1)_edited.jpg

MGI STUDIO ASUTAJA JA PÜSIMEIGI KUNSTNIK 

HELENA TENNOKESE

Olen oma oskused omandanud OMG Universe by Oksana Martynenko käe all, läbides personaalsed koolitused ning saades kaasa kõik tema tipptasemel teadmised. Oma töö tegemiseks kasutan maailma mikropigmentatsiooni lipulaevaks saanud pigmenteerimismasinat Xion S Spectra, mis võimaldab kasutada kõiki vajalikke tehnikaid loomuliku tulemuse saavutamiseks ning OMG pigmente, mis ei muuda ajaga oma värvi.

 

Minu juures saate olla kindlad, et olete kõrgelt kvalifitseeritud püsimeigikunstniku kätes! Minu töödega saab tutvuda nii minu kodulehel, kui sotsiaalmeedia vahendusel, kuna avaldan regulaarselt oma teostatud loomingust pilte ning jagan klientide tagasisidet.

 

Olen ka omandanud teaduskraadi õigusteaduse erialal ning töötanud ligi kümme aastat juhtivatel ametitel nii finantsvaldkonnas, rahvusvaheliselt tunnustatud kauplemisteenuste osutaja Admiral Markets AS, Eesti piirkonnajuhina kui ka iluvaldkonnas, Põhjamaade suurima professionaalse ilukaubamaja Tradehouse OÜ, ekspordi- ja müügijuhina.

instagram.png
Untitled-16-01.png
bottom of page