top of page

JUUKSELÕIKUSKOOLITUS

 

“7 in 1”

19. veebruaril 2024     I     1. aprillil 2024     I     29. aprillil 2024

Täiesti uus lähenemine ja kontseptsioon juuste lõikamisele. Võimalik õppida selgeks 7 juukselõikust ühe päevaga.

 

Koolitusel käsitleme klassikalisi juukselõikustehnikaid ja hetketrende juuste lõikamises. Lõikame juukseid kääride ja lõikusnoaga lähtudes kliendi pea-, näo- ja kehakujust ning ergonoomilistest võtetest ja kehahoiakutest lõikamisel.

 

Koolitus sisaldab 7 juukselõikust: pikk kihiline juukselõikus ja butterfly layers (mermaid cut, curtain bangs jne), klassikaline sisemise ja välimise gradueeringuga bob ja shaggy bob ning lühike asümmeetriline naiste trendilõikus (ka mullet) ja pixie.

 

Koolituselt saab kaasa lõikuste töövihiku koos piltide ja lõikusjoonistega ning palju muid kasulikke nippe ja võtteid. Lõikused teeme nukupeadel – siis saab kõik võtted kenasti järele proovida. Kaasa tuleb võtta hea tuju ja tahtmine ning isiklikud töövahendid: käärid, kammid, lõikusklambrid, lõikusmasin, föön ja fööniharjad.

 

 Lõikuskoolituse hind on 350€ (sisaldab nukupead).

BARBERKOOLITUS

 

 

“Back to Barber Basics”

 

B B B

18. märtsil 2024

Nagu koolituse nimigi ütleb, siis on tegemist sellise koolituspäevaga, kus saab värskendada oma teadmisi ja oskusi barbertöös alates 0st kuni 100ni.

Koolitusel räägime läbi, kuidas välja selgitada, mida klient soovib ehk teeme põhjalikud kliendikonsultatsioonid.

Disainime kliendi pea- ja näokuju arvesse võttes parima võimaliku lõikus- ja habemekuju, mis just temale sobib ning samm-sammult lõikame kogu protsessi läbi ka.

Wet-shave – vajadusel.

Tööd teostame modellide peal, sest nukupead selliseks tööks ei kõlba. Modelliks sobivad kõik, kellel on vaja soengut ja habet korrastada.

Koolitusele on tarvis kaasa võtta kõik barberi tööks vajalikud instrumendid: lõikusmasin, trimmer, pardel, nuga, käärid, pikk lõikuskamm, peenike lõikuskamm, lai lõikuskamm, föönitamise kamm, lina, föön ja oma

lemmikud asjad. Viimistlusvahendid on koha peal olemas.

Päev algab kell 10.00. Modellid peaksid kohal olema 13.00 ning päeva orienteeruv lõpp on 18.00.
Kõigile osalejatele õppematerjalid, nipid, trikid, snäkid Kärdi poolt ja tunnistused Kaja Seppel Koolitused allkirjaga.


Koolituse hind on 210€

Saage tuttavaks
Kaja Seppel Koolitused HairEd Studios!

Minu töö, hobi ja vaba aeg on kõik seotud juuksuritööga või juuksurite õpetamisega. Olen seda juba mitu aastakümmet päris edukalt ka teinud. Juuksuritöö juures meeldib mulle kõige rohkem uute lõikuste väljamõtlemine ja disainimine – juuste lõikamine on nagu peen rätsepatöö – igale inimesele kujundada just tema näo- ja pea proportsioonidele sobiv lõikus, mis teeb teda ainulaadseks ja eriliseks. 

 

Suurimaks eeskujuks on mulle alati olnud Vidal Sassoon – tema pärand juuksuritele on perfektne täpsus juuste lõikamisel ja erakordne vormitunnetus lõikuste disainimisel. Oma koolitustel proovin Akadeemias omandatut ja Sassooni kursustel õpitut võimalikult täpselt ka teistele õpetada.

koolitus.jpeg

KAJA SEPPEL

IMG-0376.jpg

KÄRT TIISVEND

Minu barberikarjäär sai alguse 2018. aastal, kui Tallinna Tööstushariduskeskusesse (TTHK), kus õppisin juuksuriks, kutsuti tundi läbi viima barber. Selle kirgastumishetke emotsioon püsib minuga tänase päevani ja nüüd soovin seda sama kogemust jagada teistelegi.

 

Mina alustasin oma tööd kahe lihtsa reegliga: 1) ära kunagi ütle "ei;" 2) kui ma ei tea, kuidas saab, siis leian lahenduse, kuidas saab.

TTHK-s olen õppinud tegelikult juba kaks korda ja mul on 4. taseme kutsetunnistus nii juuksuri kui barberi erialal.

 

Hetkel töötan barberi ja koolitajana HairEd Studios. Samuti osalen läbi Juuksurite Ühenduse Barber tase 4 kutseeksami hindamiskomisjonis hindajana ning õpetan juuksuritele Meisterjuuksur tase 5 kursusel barbertehnikaid.

Sellest sügisest alustasin ka õpinguid Tallinna Ülikoolis kutseõpetaja erialal, et ikka paremini oma teadmisi ja oskusi teistele edasi anda.

Kohtumiseni koolitusel!

INFO JA REGISTREERIMINE

Koolitused toimuvad HairEd Studios Tallinnas, Tartu mnt.80, 3a korrus kell 10.00-18.00.

Lisainfo ja registreerimine: kajaseppelkoolitused@gmail.com

instagram.png
Untitled-16-01.png
JÜ no bg.png
valge_taustata_varjuvaba.png
HairEd_varjuta logo_valge.png
wella no bg.png
olaplex no bg.png
k18 no bg.png
bottom of page