KOOLITUSKAVA ON HETKEL UUENDAMISEL!

 

 

Koostöös Wella Stuudio Tallinna ja Juuksurite Ühendusega

Kaja Seppel Koolitused nüüd HairEd Studios!

Logoga pilt.jpg

KAJA SEPPEL KOOLITUSED ehk meie, KAJA SEPPEL JA GERMAN PINELIS, oleme eesti juuksureid koolitanud nüüdseks juba neli aastat. Selle aja jooksul oleme oma teadmisi ja oskusi jaganud sadadele juuksuritele ja välja andnud ligi 300 tõsiseltvõetavat tunnistust.

“Hea juuksur ei lõpeta kunagi õppimist”!

Täiendame ennast pidevalt erinevatel kursustel – praegusel ajahetkel interneti vahendusel – varasematel aastatel oleme  käinud ennast täiendamas Vidal Sassooni Akadeemias Londonis ja kursustel Riias. Meie koolitustel saab iga osaleja põhjalikud õppematerjalid ja teadmised-oskused, kuidas õigesti lõigata erinevaid lõikusi ja kuidas kasutada juuste värvimisel põnevaid värvitehnikaid. Oleme välja töötanud koolitussüsteemi, mille järgi on oskusi kergem omandada ja oma töös kasutada. Sellel aastal avasime päris oma stuudio – HairEd Studio – kus saame rohkem pühenduda koolitamisele ja õpetamisele. Ka meie koolitajate team on täienenud.

 
SAAGE MEIEGA TUTTAVAKS!
Kaja.jpg

KAJA SEPPEL

Minu töö, hobi ja vaba aeg on kõik seotud juuksuritööga või juuksurite õpetamisega. Olen seda juba mitu aastakümmet päris edukalt ka teinud. Juuksuritöö juures meeldib mulle kõige rohkem uute lõikuste väljamõtlemine ja disainimine – juuste lõikamine on nagu peen rätsepatöö – igale inimesele kujundada just tema näo- ja pea proportsioonidele sobiv lõikus, mis teeb teda ainulaadseks ja eriliseks. 

 

Suurimaks eeskujuks on mulle alati olnud Vidal Sassoon – tema pärand juuksuritele on perfektne täpsus juuste lõikamisel ja erakordne vormitunnetus lõikuste disainimisel. Oma koolitustel proovin Akadeemias omandatud ja Sassooni kursustel õpitut võimalikult täpselt ka teistele õpetada.

Juuksuriks õppisin Kaja Seppeli käe all ilusalongis Intersalon. Koos käisime ennast täiendamas Vidal Sassooni Akadeemias Londonis, koos alustasime neli aastat tagasi oma koolitusettevõttega ning nüüd sellest aastast ka oma stuudioga.

 

Juuksurina töötades ja koolitades tunnen, et arenen ja õpin ise ka iga päev midagi uut juurde. Olen õnnelik, et saan teha seda, mida armastan ja et mu ümber on nii palju toredaid inimesi, kes on alati nõus katsetama uusi lõikusi ja värvilahendusi. Koolitustel tahan edasi anda kõike seda, mida ise  olen õppinud ja kogenud ning aidata juuksuritel leida oma käekiri lõikamisel, nagu minagi selle leidsin.

German.jpg

GERMAN PINELIS

Margit.jpg

MARGIT HEERINGAS

Peale juuksurikooli lõpetamist suundusin tööle Intersaloni Kaja Seppeli käe alla. Noorjuuksurina tundsin just, et Kaja oli inimene, kes inspireeris mind kõige rohkem ja tänu temale sain ma tugeva erialase põhja alla.

 

2015 aastal sõitsin Austraaliasse – töötasin neli aastat Sydneys ühes mainekas juuksurisalongis. Sellel ajal õnnestus mul kohtuda ja käia selliste tuntud meistrite koolitustel nagu Jen Atkin, Justin Isaac ja Sheree Knoble, kelle tööd ja teadmised mõjutasid suuresti minu enda loomingu ja isikupärase käekirja kujunemist.

 

Juuksuritöös on lemmikuks värvimise pool, eriti meeldivad naturaalsete blondide loomine ja balayage-tehnikad. Töötades neli aastat välismaal on andnud mulle suure kogemustepagasi ja kasvatanud mind, kui artisti ja seda kõike soovin nüüd ka eesti juuksuritega jagada. 

Jack Nou on „Brofix Barbershopi“ asutaja ja suurepäraste oskustega barber. Pidevalt ise õppides ja ennast täiendades, on temast saanud õpetaja paljudele barberitele. Jack oskab oma entusiasmi ja rõõmsameelsusega haarata kaasa kõiki koolitusel osalejaid ning tänu oma väga suurtele kogemustele, edasi anda oma oskused.

Jack Nou endast: „Ühel hommikul ärgates, otsustasin teha midagi teistmoodi ja... minust sai barber!“

Jack.jpg

JACK NOU

 
Maria%20Kiravi_edited.jpg

MARIA KIVARI

Soengute ja punutiste vastu hakkasin huvi tundma juba 13-aastasena. Harjutasin palju ja kasutasin oma patsipunumisoskust, tehes soenguid erinevateks üritusteks, viisin läbi patsikoolitusi ja laste sünnipäevasi.

Alates 14 eluaastast olen käinud patse punumas nii Viru folgil kui ka Vanalinna ja Kalamaja päevadel. Praegugi on punutised ja soengud üks mu töö lemmikosi. 

 

Soengumaailmas köidab mind kõige enam võimalus erinevaid kombinatsioone luua ning tekitada illusioone, et peas on poole rohkem juukseid, kui algselt tundub.

Koolitusel jagan lisaks erinevatele punumistehnikatele ka nippe, kuidas patsid mitmeid päevi vastu peaks.

Jörgen Paabu - kunstnikunimega JÖ - on Tallinnast pärit moe- ja portreefotograaf.

Tema kaamera ette on astunud sellised tuntud eesti muusikud, nagu Tommy Cash või Kerli ning paljud kunstnikud ja moebrändid, nagu Ivo Nikkolo, Monton, Guild jt.

9-aastase fotograafikarjääri jooksul on tema töid avaldatud maailmakuulsates väljaannetes nagu Dazed, Tantalum, Fault, Revs ja Vogue.

instagram.png
IMG_2672 copy.jpg

JÖRGEN PAABU

Signe_1.jpg

SIGNE VENTSEL

Signe on töötanud pikalt Eesti kõrgharidusmaastikul erinevatel ametipositsioonidel, juhtinud meeskondi ja erinevaid projekte. Õppinud turundust ja hariduse juhtimist. Läbi viinud erinevaid koolitusi turundusvallas ja persoonibrändi üles ehitamisest.

Signe endast: "Sportliku eluviisi austajana, tean, et spordis ja äris on väga palju ühist. Minu põhimõte on olla aktiivne, olla keegi kes teeb. Olla konstruktiivne arutleja ja kaasa mõtleja. Olla tegutseja, mitte kõrvaltvaataja. Ei oota, millal tingimused läbinisti soodsad on, sest need ei ole kunagi seda. Ideedel on väärtus, kui  need ka tegudeks muuta ning kasutan tegutsemist hirmu ravimiseks. Tulemus peab alati olema parim, keskpärasusega ma ei lepi! Hindan usalduslikus koostöös- avatust, ausust ja kvaliteeti. Tagasihoidlikkusegakaugele ei jõua, tänapäeva konkurentsitihe ühiskond eeldab inimestelt teadlikku eneseturundust, et eesmärke saavutada. 

Olen Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige, ettevõtluse lektor ja ettevõtluse mõtteviisi viljeleja. Lisaks kirjutanud inspiratsiooniraamatu naistele "Julgus luua muutust" ja arendanud välja enesearengu kalendermärkmiku "Olen iseenda boss". 

Minu moto  – loon mõtestatud tegevustega väärtust ja julgen eristuda!"

INFO JA REGISTREERIMINE

Koolitustel on võimalik osaleda  koostöös Juuksurite Ühendusega.

kajaseppelkoolitused@gmail.com

wellastudiotallinn@sirowa.com

+372 5388 5991

Koolitused toimuvad: Tartu mnt.80, 3.korrus, Tallinnas, HairEd Studios​

Kohtumiseni koolitustel!

2.png
KSK logo.png
WELLA logo.jpg