top of page

JUUKSELÕIKUSKOOLITUSED

 

“7 in 1”

20.veebruaril 2023     I     13.märtsil 2023     I     17.aprillil 2023     I     15. mail 2023

Täiesti uus lähenemine ja kontseptsioon juuste lõikamisele. Võimalik õppida selgeks 7 juukselõikust ühe päevaga.

 

Koolitusel käsitleme klassikalisi juukselõikustehnikaid ja hetketrende juuste lõikamises. Lõikame juukseid kääride ja lõikusnoaga lähtudes kliendi pea-, näo- ja kehakujust ning ergonoomilistest võtetest ja kehahoiakutest lõikamisel.

 

Koolitus sisaldab 7 juukselõikust: pikk kihiline juukselõikus ja butterfly layers (mermaid cut, curtain bangs jne), klassikaline sisemise ja välimise gradueeringuga bob ja shaggy bob ning lühike asümmeetriline naiste trendilõikus (ka mullet) ja pixie.

 

Koolituselt saab kaasa lõikuste töövihiku koo  piltid ja lõikusjoonistega ning palju muid kasulikke nippe ja võtteid. Lõikused teeme nukupeadel – siis saab kõik võtted kenasti järele proovida. Kaasa tuleb võtta hea tuju ja tahtmine ning isiklikud töövahendid: käärid, kammid, lõikusklambrid, lõikusmasin, föön ja fööniharjad.

 

 Lõikuskoolituse hind on 350€ (sisaldab nukupead ja käibemaksu).

Saage tuttavaks
Kaja Seppel Koolitused HairEd Studios!

Minu töö, hobi ja vaba aeg on kõik seotud juuksuritööga või juuksurite õpetamisega. Olen seda juba mitu aastakümmet päris edukalt ka teinud. Juuksuritöö juures meeldib mulle kõige rohkem uute lõikuste väljamõtlemine ja disainimine – juuste lõikamine on nagu peen rätsepatöö – igale inimesele kujundada just tema näo- ja pea proportsioonidele sobiv lõikus, mis teeb teda ainulaadseks ja eriliseks. 

 

Suurimaks eeskujuks on mulle alati olnud Vidal Sassoon – tema pärand juuksuritele on perfektne täpsus juuste lõikamisel ja erakordne vormitunnetus lõikuste disainimisel. Oma koolitustel proovin Akadeemias omandatud ja Sassooni kursustel õpitut võimalikult täpselt ka teistele õpetada.

koolitus.jpeg

KAJA SEPPEL

Info ja registreerimine

INFO JA REGISTREERIMINE

Koolitused toimuvad HairEd Studios Tallinnas, Tartu mnt.80, 3a korrus kell 10.00-18.00.

Lisainfo ja registreerimine: kajaseppelkoolitused@gmail.com

instagram.png
Untitled-16-01.png
K18 logo.png
JÜ logo-2.jpg
HairEd Studio logo.png
KSK logo.png
WELLA logo.jpg
Screenshot 2023-01-17 at 15.24.57.png
bottom of page